תגידו לה מזל טוב: החתונה של המעצבת אושרת משעל – Oshratmishal

תגידו לה מזל טוב: החתונה של המעצבת אושרת משעל

המעצבת אושרת משעל רגילה להלביש כלות ליום חתונתן, אך מה קרה כאשר היא מצאה את עצמה בתפקיד הכלה? ספויילר: הרבה שיק, גלאם וסטייל שעוד לא ראיתם, תראו בעצמכם
ברגע ששמענו שהמעצבת אושרת משעל (25) מתחתנת מיד ידענו שיהיה שם הרבה סטייל, וכאשר תמונות החתונה של המעצבת הצעירה התגלגלו לידנו, ראינו שזה הרבה מעבר לכל מה שדמיינו. משעל הכירה את בעלה איתי פיקובסקי (29) דרך חברים משותפים, והם אפילו יצאו תקופה קצרה. הקשר הסתיים במהרה אך נדמה כי ניצוצות האהבה לא כבו, שכן השניים חזרו זה לזרועות זו בידיעה שהפעם זה לנצח. ההצעה הגיעה אחרי שנת זוגיות במסיבת ההפתעה שערך עבורה פיקובסקי לכבוד יום הולדתה. במהלך החגיגה ולעיני כל החברים הוא כרע ברך, שלף טבעת והציע לה נישואים, “הייתי מאוד מופתעת כי זה היה מהר יחסית אבל האמת שידענו מההתחלה שזה זה”, מספרת הכלה. כשהגיע הרגע להתחיל במלאכת עיצוב השמלות, משעל ידעה שהיא מכוונת למראה ייחודי, שובר שגרה, ולמעשה מראה שיגנוב את כל המבטים. “השמלה הראשונה לחופה הייתה בגזרת קולר והתאפיינה במראה רומנטי ומרשים, השמלה השנייה לריקודים נצנצה למרחקים”, בסוף האירוע לבשה המעצבת אוברול כלתי מושלם במראה נקי ומדויק עם גזרה מחמיאה. “כשהגיע הרגע שלי להתחתן ידעתי מה אני רוצה ומה מתאים לי ולסגנון שלי, ועיצבתי לעצמי את שלושת השמלות שגרמו לי להרגיש כמו נסיכה, וגרפתי הרבה מחמאות”, מספרת משעל.
יום החתונה: 6.7.2017
מה היה חשוב לך במראה שמלת הכלה?
“מאחר ואני מעצבת שמלות כלה וערב כמובן שעיצבתי לעצמי את השמלות. אני רגילה להגשים לכל אחת את הפנטזיה שלה לשמלת החלומות וכל פעם זה מרגש אותי מחדש. אני מתחברת מאוד לשמלות צמודות לכן בחרתי להדגיש זאת בכל הדגמים שלבשתי. את השמלה הראשונה התאמתי לחופה, בחרתי בגזרת קולר מיוחדת עם שילוב בין הבד הרקום לבין הטול הרך אשר יצר מראה אצילי ומיוחד. גם בשמלה השנייה הלכתי על גזרה צמודה הפעם מבד מחורז עשיר ומיוחד, הדגש היה על החלק העליון, פירקנו את הבד ועיצבנו מחדש על הגוף מראה עשיר וקליל יותר להמשך הערב. לרחבת הריקודים ול’אפטר פארטי’ רציתי להרגיש הכי בנוח שיש ועיצבתי אוברול קלאסי חלק שהכי התאים לאופי שלי”.
מי איפר אותך ועיצב את שערך?
“טלי פרץ האלופה איפרה אותי, היה לי חשוב מאוד שהאיפור יהיה עדין וקלאסי וישדר מראה טבעי. מי שעיצב את התסרוקת שלי הוא אדיר יעקב המוכשר והמדהים, היה לי חשוב שהשיער לא יראה עשוי ומסורק מדי ושיחזיק כל הערב וכך באמת היה”.
היכן קניתם את טבעות הנישואים?
“טבעות הנשואים נרכשו בחנות התכשיטים ‘לירן תכשיטים’, בחרנו טבעות תואמות וחלקות”.
באיזה אולם אירועים התחתנתם?
“התחתנו ב’אולמי לארה’ בצומת כנות, כשחיפשנו אולם להתחתן בו היה לנו חשוב שהאולם יהיה מרהיב, שהמנות יהיו טעימות ועשירות ושהצוות יתחשב ברצונות שלנו. אחרי שהחתונה כבר מאחורינו ניתן להגיד שנהנינו מאוד מכל התהליך עם הצוות המקסים של ‘לארה’ אשר דאג לכל הפרטים הכי קטנים בחתונה. היו לנו 450 מוזמנים, והתגובות של האורחים היו טובות מאוד בנוגע לאכול ולשירות שקבלנו”.
תגידו לה מזל טוב: החתונה של המעצבת אושרת משעל

X
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.